סמל המרכז הקהילתי

טל: 03-5507101
azur@matnasim.org.il
פקס: 03-5563484

דבר דירקטוריון המתנ"ס

ד"ר מזל שאול


תושבים יקרים,

בשנת 2006 מוניתי לתפקיד יו"ר הנהלת המתנ"ס, הנהלת המתנ"ס ואנוכי הצבנו לנו למטרה להחזיר עטרה ליושנה, את עיקרי החברה למתנ"סים ולהחזיר את פן הקהילתיות למתנ"ס. שמנו גם למטרה להגדיל כמות המבקרים במתנ"ס הן כמשתתפים והן כתושבים פעילים ולהעלות איכות השירות לציבור.

פעלנו מתוך אמונה בכוחו של היחיד כיחיד וכוחו של היחיד בקבוצה ומתוך רצון להחדיר מודעות הציבור לנעשה במתנ"ס ולהפוך את המתנ"ס ללב ליבו של הישוב .

כחלק מהפעילות להשגת המטרה קיימנו שני מפגשי שיתוף תושבים בו השתתפו כ-160 משתתפים שהתחלקו לכ-16 קבוצות עשייה שפעלו בנושאים שונים בישוב, קמה חבורת הזמר ובנק הזמן ועוד כהנה דוגמאות.

במקביל לקידום "פנינו למען התושב" הקלנו את התנאים לקבלת הנחות, הוזלנו עלויות צהרונים, ערכנו סקר צרכים בקרב כ-200 בתי אב, וערכנו מיפוי אוכלוסיה במטרה להגיע לקהל יעד נוסף.

ואכן המטרה צלחה פרויקטים רבים יוזמו, כמות המתנדבים בישוב עלתה, מגוון החוגים עלה כמו גם מספר המשתתפים. מסדרונות המתנ"ס הקהילתי שוקקות חיים וגידול המשתתפים הפוקדים ומצביעים ברגליים עלתה לאורך השנים.

היום עשור אחרי, אנו מתכוונים יחד עם כניסת כוח אדם חדש למתנ"ס לרענן ולחדש את החזון הקהילתי וכמו תמיד לקרוא לכם התושבים ומשתתפי הפעילויות לקחת חלק ולהשפיע. אנו גם עומדים בפני שיפוץ והרחבת המתנ"ס על ידי המועצה המקומית לנוחיות התושב. ערכנו סקר תושבים לגבי החוגים וערכנו מפגש תושבים ראשון בנושא ומתכוונים להמשיך ולפעול בכל המרץ והנכונות להשתפר ולהשתדרג כל הזמן .

מאחלת לכולם שנה טובה ופעילות פורייה וענפה

ד"ר מזל שאול – יו"ר דירקטוריון המתנ"ס

 

מתנסנט | חוגים